На Черкащині через онлайн-торги пропонують орендувати колишню олійню

Через державні електронні аукціони “Прозорро.Продажі”
можна орендувати комунальне приміщення для власної справи. Гроші від оренди надходять до бюджетів громад, а бізнес отримує простір для розвитку чи масштабування.

У селі Мар’янівка Звенигородського району Черкаської області проводять аукціон із передачі в оренду олійні — виробничого будинку з господарськими будівлями та спорудами. Комунальний об’єкт розташований на вулиці Центральній, 67.

Загальна площа — понад 270 квадратних метрів. Стіни основної будівлі цегляні, перекриття дерев’яне. Є електрика, опалення пічне. Також на оренду віддається прибудова.

Майбутній орендар може використовувати нерухомість для виробництва, наприклад, відновити роботу олійні. Строк оренди — 5 років, дозволена суборенда.

Стартова орендна плата — понад 2 тисячі гривень на місяць. Це повторний аукціон, ціну знизили вдвічі.

Торги відбудуться 6 червня. Подавати заявки можна до 5 червня. 

Чому варто обирати “Прозорро.Продажі”? 

Оренда комунальної нерухомості через “Прозорро.Продажі” — це можливість не лише отримати потрібний об’єкт у вашому регіоні, а й підсилити місцевий бюджет. Так, у Черкаській області від початку повномасштабної війни провели понад 890 аукціонів з оренди комунального майна. Торги принесли громадам загальний дохід у майже 1,6 мільйона гривень на рік.

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

*Реклама

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *