На Черкащині чоловік продав велосипед товариша, на якому мав їхати за випивкою

Велосипед

Чоловік узяв велосипед друга, щоб купити випити, а в результаті продав транспортний засіб. Він отримав покарання у вигляді умовного терміну, тривалістю один рік і шість місяців.  

Про це йдеться у вироку Шполянського районного суду, пише “18000”.

Обвинувачений у суді зазначив, що випивав разом із товаришем. Їм було мало, і вони вирішили придбати ще алкоголю та тютюну. Друг дав чоловікові декілька туфель і ліхтарик, щоб він їх здав, а на отримані кошти купив випити. Щоб було швидше, потерпілий запропонував поїхати на його велосипеді.

Обвинувачений розповів, що він спершу відмовився, хотів піти пішки, але товариш наполіг, через це поїхав на велосипеді. Заїхав до чоботаря та здав речі, а на отримані кошти купив горілку та тютюн. Потім поїхав до знайомого хлопця й вмовив його купити велосипед. Скільки отримав за нього точно не пам’ятає, гривень 200-250, але з грошима до товариша вже не дійшов. 

Потерпілий підтвердив, що вони з обвинуваченим у дружніх стосунках. Трохи випили та він послав його за цигарками. З власної волі дав чоловіку велосипед, щоб той повернувся швидше, але назад обвинувачений так і не приїхав. 

Потерпілий зазначив, що претензій до крадія не має. 

Свідок розповів, що обвинувачений прийшов до нього й запропонував купити велосипед. Сказав, що це його велосипед. Транспорт був старий, у поганому стані й зеленого кольору. Він погодився на пропозицію та купив велосипед за 200 гривень. Надалі відремонтував і продав. 

Обвинувачений завдав збитків потерпілому на 1000 гривень. 

Суд призначив чоловікові покарання у вигляді умовного терміну тривалістю в рік і шість місяців. Також він зобов’язаний сплатити на користь держави процесуальні витрати на проведення судово-товарознавчої експертизи – 956 гривень. 

Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції. 

Нагадаємо, на Уманщині чоловік викрав борошно й отримав один рік умовно.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
1 Коментар
  1. Ну дуже “актуальна стаття”.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *