На Черкащині проведуть фестиваль борщу та спробують встановити національний рекорд

борщ

На Черкащині проведуть фестиваль борщу та спробують встановити рекорд України

У селі Бобриця проведуть Обласний фестиваль борщу. У межах заходу планують представити традиційні локальні рецепти борщу з різних громад Черкащини та спробувати встановити національний рекорд України.

Про це повідомили у Бобрицькій сільській раді.

Під час «Дефіліади борщів» учасники представлятимуть свої традиційні рецепти, розповідатимуть їхню історію та частуватимуть ними гостей фестивалю. Рекорд планують встановити у номінації «Найбільша кількість традиційних локальних рецептів українського борщу, представлених на одному фестивалі».

Також у програмі — концерт за участю творчих колективів та виконавців із громад Черкащини.

Окремо на фестиваль запрошують майстрів‐аматорів та крафтярів. Вони зможуть представити власноруч виготовлені прикраси, вироби з дерева, кераміки, текстилю, сувеніри та інші крафтові вироби.

Фестиваль відбудеться 12 вересня 2026 року в селі Бобриця.

Для участі у конкурсній програмі та «Дефіліаді борщів» потрібно зареєструватися.

Читайте також. Їх готують лише на Черкащині: які страви стали спадщиною України.

Читайте новини Черкас та області – актуальна інформація щодня. Цікаві та інформативні новини знаходьте у вайбері «18000»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини