На Черкащині рекомендують посилювати протиепідемічні заходи

Фото: LB.ua

Додаткові обмежувальні заходи рекомендують встановлювати в окремих містах і районах Черкащини.

Рішення про перелік протиепідемічних заходів ухвалили на засіданні регіональної комісії з ТЕБ та НС, повідомляють у пресслужбі Черкаської ОДА.

Члени комісії ТЕБ і НС рекомендують впроваджувати обмеження виконавчим комітетам Черкас, Умані, Сміли, Канева, Звенигородській, Черкаській та Уманській районним державним адміністраціям та виконавчим комітетам сільських і міських територіальних громад області.

Йдеться про такі обмеження:

  • заборони проведення масових заходів, приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури, у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах;
  • заборони діяльності розважальних закладів – ТРЦ, нічних клубів, дискотек, дитячих ігрових кімнат;
  • заборони діяльності закладів громадського харчування – ресторанів, кафе, барів, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо після 23:00, окрім тих, які  надають послуги із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  • заборони проведення релігійними організаціями богослужінь, якщо не забезпечено в  приміщенні не менше 10 м. кв. на одну особу;
  • заборони здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом в кількості більшій, ніж 50 % від кількості місць для сидіння;
  • переведення закладів освіти на дистанційну форму навчання, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.

Черкаський обласний лабораторний центр зобов’язується збільшити кількість тестувань і забезпечити постійний моніторинг кількості нововиявлених випадків СОVID-19.

Водночас органам місцевого самоврядування, керівникам установ, підприємств, організацій, рекомендують максимально перевести роботу працівників у дистанційний режим.

Правоохоронців зобов’язали посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів громадським транспортом.

Нагадаємо, за останню добу в області виявили 822 нові випадки інфікування коронавірусом. Також за добу померли 11 черкащан, які мали COVID-19.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.