На Черкащині селяни вже два тижні сидять без води

У селищі Степне Тальнівського району люди вже два тижні не мають удома води.

Про це пише сайт “Вісті Черкащини”.

За словами сільського старости Володимира Щербатюка,  у Степній є водонапірна башта, яка була на балансі колгоспу. Однак там замулило насос і пішов плавун.

Дехто розтоплює сніг, аби хоч якось компенсувати відсутність водопостачання

Люди вимушені їздити по воду в сусіднє село Соколівочку. Доводиться долати 5 км. Воду набирають у бідони та пластикові пляшки.

– Їду в школу на автобусі, взяв дві фляги по 2 літри і привіз додому. Є у селі в одного приватна свердловина, люди там набирають воду, у кого виходить. А старенькі просять дітей, онуків, соціальних працівників. Останній раз нанос ламався півроку тому. Людям, хто тримає худобу, тяжко, бо треба близько 100 літрів, щоб попоратись. Це мені багато не треба, лише попити і покупатись, – каже місцевий вчитель Михайло Хоменко.

Міський голова Тального Олексій Юрченко запевняє, що з понеділка у Степну приїдуть столичні спеціалісти з “Технологій гідроочищення” обстежать башту, тоді вирішуватимуть, як лагодити і відновлювати водопостачання у селі.

-Ми будемо цю свердловину брати на баланс, зараз вона належить «Агрофірмі Корсунь». Подивляться, якщо там пішов плавун, то, дай Бог, щоб ми його забрали і почистили. Не так воно швидко робиться. Староста про проблему з водою мені повідомив позавчора. Зараз по факту не можемо виділяти кошти на її ремонти, бо буде нецільове використання грошей. Домовились з підрядником, що він почекає з оплатою, поки обстежить, ми її візьмемо на баланс. Староста не говорив мені про кричущий момент з водою, якби сказав, що там прямо «торба», то ми б щось би думали, – каже міський голова.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *