На Черкащині сільрада закупила коштовну свинину

На початку цього року одна з громад на Черкащині закупила м’ясо свинини, дорожче 200 гривень за кілограм. Це ціна, яка відчутно вище інших закупівель такого ж товару в області.

Інформація про це розміщена на порталі Prozorro.

Так, 12 січня Матусівська сільрада уклала угода на закупівлю 210 кілограмів свинини охолодженої без кісток по 215 гривень за кілограм без ПДВ. У вартість входить доставка, яка буде здійснюватися на запит дрібними партіями. Загальна ціна договору – 439 тисяч гривень.

Товар має поставити ФОП Микола Мацуненко, який був єдиним учасником тендеру. За інформацією clarity-project, він загалом має угод по області на 24 мільйони гривень, в тому числі – 44 угоди на 3,5 млн грн з Матусівською сільрадою на постачання соку, яєць, картоплі, хеку та інших продуктів харчування.

На початку минулого року він теж мав угоду з цією сільрадою, куди закладав вартість у 209 грн\кг.

Ціна за свинину без кістки, яку закупила Матусівська та Медведівська сільради, вища за ціни, за якими купують інші громади.

До прикладу, Михайлівська сільрада – свинина по 189 грн\кг, Стеблівський психоневрологічний інтернат – свинина 187 грн\кг, Маньківська селищна рада – свинина 189 грн\кг, Тальнівський міський територіальний центр соціального обслуговування – свинина 177 грн, Вікторівський ПНІ – свинина 174 грн\кг тощо.

Окрім того, Матусівська сільрада також купила і 2035 кілограмів курячого філе, за яке теж заплатила більше, ніж інші громади області – 194 гривні за кілограм.

Для порівняння, курятину Дмитрушківській сільраді взяли за 165 грн\кг, Вознесенська сільрада – 159 грн\кг, Березняки – 147 грн\кг. Всі ціни вказані без урахування ПДВ, водночас, якщо вартість у магазині близько 170 грн\кг уже з ПДВ.

Раніше ми повідомляли, що Городищенська міська рада купила філе куряче по 201 грн\кг.

Зазначимо, що у січні договір на постачання м’яса також уклала Черкаська міська рада. Туди закладається ціна в 220 гривень за кілограм свинини та 199 грн\кг філе куряче, але з ПДВ. Таким чином, ця ціна також нижча за вартість товару в договорах Матусівської сільради.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *