Міськрада на Черкащині може переплатити за дитяче харчування понад 200 тисяч гривень

Харчування в дитсадку

Городищенська міськрада уклала договір на постачання м’яса та курячої печінки у місцеві садочки та школи. На це чиновники планують витратити 1,61 млн грн бюджетних коштів. Однак мерія може переплатити за куряче філе понад 200 тис. грн. 

Про це повідомляє “Слідство.Інфо”.

У грудні 2023 року відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області оголосив тендер на закупівлю м’яса. На це з держбюджету чиновники виділили 1,77 млн грн. За ці гроші від підрядника вимагали поставити у місцеві навчальні заклади міста охолоджене м’ясо: свинину без кістки, куряче стегно та філе. Також у списку продуктів була печінка.

На тендер прийшов лише один підприємець — Віталій Мусієнко. Чоловік запропонував за свої послуги 1,61 млн грн й з ним уклали договір. Підприємець тепер зобов’язаний впродовж 2024 року поставити 8,5 тонн м’яса та 200 кілограмів курячої печінки в школи та садочки Городища.

Згідно з укладеною угодою, підприємець продає Городищенській міській раді кілограм філе за 201 гривню (без урахування ПДВ), коли у магазині його можна придбати за 169 гривень вже з 20 % ПДВ. Усього міська рада замовила 3,3 тонни курячого філе, якби його купували у магазині, то можна було б зекономити понад 200 тис. грн.

У тендерному комітеті відділу освіти Городищенської міської ради пояснили, що у вартість додали розвезення м’яса по школах, а також чиновники замовляють не заморожене м’ясо, а охолоджене, яке дорожче.

Водночас у Prozorro є угоди з дешевшим філе на Черкащині, ніж його купує міська рада Городища. Наприклад, Шполянська міська рада об’єднаної територіальної громади купує філе за 152 грн за кг, а Чигиринська міська рада — за 185 грн за кг.

Віталій Мусієнко постачав охолоджене м’ясо до відділу освіти Городищенської міської ради й у 2022-му. Тоді ціни на продукти від підприємця були значно нижчими: м’ясо свинини без кістки коштувало 160 грн за кг (цьогоріч — 226 грн за кг), куряче стегно — 104 грн за кг (цьогоріч — 143 грн за кг), куряче філе — 135 грн за кг (цьогоріч — 201 грн за кг), а куряча печінка — 78 грн за кг (123 грн за кг).

У тендерному комітеті відділу освіти Городищенської міської ради сказали, що за ціну відповідають в бухгалтерії, але відмовились пояснювати телефоном різницю в ціні та попросили відправити запит. Зазначають, що відповідний лист “Слідство.Інфо” надіслало на пошту міськради.

Згідно з аналітичною системою YouControl, Віталій Мусієнко зареєстрував юридичну особу в Городищі у 2016 році. Усього чоловік підписав угод з держзамовниками на 39,2 млн грн.

Також читайте: У Черкасах повертають безкоштовне харчування для дітей всіх категорій.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *