Зоомагазин Леопольд

На Черкащині відсторонили від роботи 64 працівників медичних закладів

У Черкаській області відсторонили від роботи 64 невакцинованих працівників медичних закладів.

Про це в коментарі “18000” розповіла заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

За її словами, загалом в області – 19 895 працівників медзакладів. Із них відсторонили від роботи через відмову від вакцинації проти COVID-19 – 64 особи.

Як повідомив у коментарі виданню директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський, у місті відсторонені 12 невакцинованих працівників медичної сфери.

Нагадаємо, вчора, 31 січня, набув чинності наказ МОЗ, за яким працівників місцевого самоврядування, медиків і комунальників, не щеплених від COVID-19, відсторонятимуть від роботи.

Працівників цих установ, які не отримали принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 до сьогодні, відсторонятимуть від роботи без збереження заробітної плати.

Ця вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень від коронавірусної хвороби та медичний висновок на підтвердження цього.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
3 Коментарі
  1. Бажаю терпіння, здоров’я і Божої допомоги всім відстороненим. Я відсторонена від роботи вчителька. Державі байдуже, як я живу одна без соціального захисту майже три місяці.

    1. Всім відстороненим дружно з позовами до суду. Процес виграєте, тому що всі недолугі постанови Уряду порушують 17статей Конституції. Прецедентів по країні вже повно, судді не ризикують приймати брутально непоавосудні рішення. Повернете роботу та гроши за час відсторонення. Судови витрати сплатить порушник.

  2. Шановні медичні працівники, які відсторонені від роботи , звертайтеся до суду , порушуються , на мою думку, Ваші Конституційні права

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *