На Черкащині водій пропонував патрульним хабаря, аби ті не відвезли його до ТЦК

хабар

Черкащанин пропонував патрульним хабаря, аби не їхати до ТЦК

Водій пропонував патрульним хабаря, аби ті не відвезли його до Черкаського районного ТЦК. Чоловік перебував у розшуку. Прокуратура скерувала до суду обвинувачення.

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

У грудні 2024 року патрульні виявили жителя, який перебуває у розшуку Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Обвинувачений був у службовому авто “Skoda”. Аби уникнути доставки до ТЦК запропонував поліцейським хабар у розмірі 10 000 гривень.

За це кримінальне правопорушення обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Читайте також: За добу правоохоронці ліквідували півсотні схем незаконного перетину кордону чоловіками.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
4 Коментарі
  1. Якого біса гопокопи мають відвозити людей невідомо куди??? Вони можуть затримати, далі за рішенням суду.

  2. Мало давав,у нас 40 000 і ти вільний,ну до слідуючого патруля.

  3. В Одесі 1500-2000 грн і поїхав далі

  4. Що він так бидло в погонах образив??? По 100 американських тугриків.
    З іншого боку ці довбні в погонах так відносяться до гривні. Зневажливо. Це потужна перемога! Слава! І ржачно. Мало запропонував чувак

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *