
Найбільше хворих на гострі кишкові інфекції зареєстрували в Черкаському районі
У Черкаській області протягом 15–21 червня зареєстрували 68 випадків захворювання на гострі кишкові інфекції. Найбільше – у Черкаському районі.
Про це повідомили в Черкаському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
Це на 1,45% менше, ніж за аналогічний період минулого року, коли в області зафіксували 69 випадків.
На територіях об’єднаних територіальних громад на гострі кишкові інфекції захворіли:
- у Черкаському районі – 47 осіб;
- в Уманському – 8 осіб;
- у Звенигородському – 8 осіб;
- у Золотоніському – 5 осіб.
Спорадичні випадки сальмонельозу зареєстрували на територіях Шполянської, Новодмитрівської, Канівської, Ротмистрівської та Черкаської громад. Випадок ротавірусної інфекції зафіксували у Паланській громаді.
Читайте також: Кількість випадків хвороби Лайма збільшилась на Черкащині: що робити після укусу кліща.
Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»


