На Черкащині жінка ошукала пенсіонерку на 10 тисяч доларів й отримала умовний термін

Долари в руках

Черкащанка зателефонувала пенсіонерці й сказала, що її донька потрапила у ДТП і потребує лікування. Так вона ошукала постраждалу на 10 000 доларів. Обвинуваченій призначили покарання у вигляді умовного терміну на два роки. 

Про це йдеться у вироку Жашківського районного суду, пише “18000”. 

У суді зазначили, що обвинувачена зателефонувала пенсіонерці й представилась завідувачкою травматологічного відділення МКЛ “Медгородок”. Черкащанка розповіла потерпілій, що її донька потрапила в ДТП і отримала серйозні травми, через це потребує коштів на лікування. Потім жінка зустрілась із пенсіонеркою й вона віддала 10 000 доларів. 

Обвинувачена в суді пояснила, що у вайбері знайшла повідомлення про роботу. Зателефонувала і їй запропонували роботу кур’єром, на що вона погодилась. Приїхала в Умань і проживала там три дні. За її словами, проживання та харчування оплатив роботодавець. Вона його ніколи не бачила і не знає, спілкувалася лише у вайбері. Він повідомив черкащанці, що їй потрібно поїхати у Жашків та отримати кошти. Обвинувачена на таксі приїхала й забрала конверт із грошима у пенсіонерки, потім на автостанції передала кошти незнайомій жінці. Додала, що за свою роботу вона отримала 600 доларів. 

Обвинувачена свою вину визнала повністю. Суд призначив їй покарання у вигляді умовного терміну на два роки. 

Нагадаємо, що черкащанка ошукала свою знайому через кредитні махінації.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
1 Коментар
  1. А за пляшку пива 7 років,судді рулить.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *