На низькому старті: в Черкасах незабаром засяють новорічні вогні

У Черкасах завершують встановлення новорічної ялинки та інсталяцій. 

За словами міського голови Анатолія Бондаренка, вогні на ялинці вже традиційно засяють 19 грудня. У зв’язку з карантинними обмеженнями офіційного відкриття ялинки й святкувань не буде.

Цьогоріч Соборну площу прикрашатиме 18 метрова штучна ялинка, прикрашена в синіх, жовтих і білих кольорах. Також на площі стоятиме кілька інсталяцій: об’ємна конструкція зі світлодіодними елементами, світлова конструкція “Арка тунель”, світлова конструкція “Панно”, металева огорожа, світлова конструкція “Куля з проходом” і напис “2021”.

Новорічна ялинка викликала увагу черкащан у соціальних мережах. Тож у стрічках фейсбуку та інстаграму можна побачити порівняння ялинкових іграшок та оберегу “Око Фатіми”, який захищає від негативу.

Як раніше писав “18000”, на головну ялинку міста хотіли спрямувати 2,8 мільйонів гривень. Наразі триває подання пропозицій. Аукціон має відбутися 21 грудня.

Варто зазначити, що в цьому році міська влада змінила замовника для закупівлі. Ним став департамент житлово-комунального комплексу. У 2019 році ним був департамент освіти та гуманітарної політики під орудою “свободівця” Сергія Воронова.

Нагадаємо, перед виборами, 1 жовтня, депутати міської ради проголосували за те, щоб спрямувати кошти із новорічної ялинки на захист вчителів від коронавірусу.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.