На Тальнівщині негода зносила дахи будинків та зірвала купол церкви (ФОТО)

Фото: Вісті Черкащини

Учора, 8 серпня, Тальнівщиною пройшлася гроза. Як наслідок, зламані дерева, обірвані лінії електропередач та зірвані дахи.

Про це пишуть “Вісті Черкащини“.

Як повідомив старший інспектор сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи у Тальнівській РДА Олексій Копернак, найбільше від негоди потерпали у Тальянках.

– Там частину будівлі школи розкрило, шифер з дахів познімало вітром, найбільше постраждало шість приватних будинків. Також у Майданці перебило високовольтний кабель, який наразі лагодять. Суму збитків наразі встановлюють. За підрахунками, лише на Тальянки потрібно виділити 20 000 тисяч гривень, – коментує Копернак.

Ліквідувати наслідки негоди обіцяють до кінця робочого дня.

Фото: Вісті Черкащини

За словами голови Тальянківської сільської ради Івана Шилкіна, за півгодини негода завдала чимало лиха.

-Буревій наробив лиха всього за півгодини: повалив та поламав багато дерев, обірвав лінії електропередач та позривав дахи будинків. Проїжджу частину від гілля вже розчищено, далі РЕМ відновлюватиме електролінії. Постраждав від негоди і місцевий коледж, там буревій зняв близько 50 листів шиферу зі складів, і 20 листів з ферми, – зазначає Шилкін.

Сільський голова Майданецького Михайло Капериз говорить, що у селищі не тільки повалило дерева, а й зняло покрівлю будинків.

-Повалило дерева, людям хати порозкривало. Світло ремовці ще вчора полагодили, відновлюємо все своїми силами: той дав трактор, той інше. Взяв своїх хлопців, кочегарів, із садочка, дерева розчищаємо селом. Попадали дерева на амбулаторію та розкрило школу, – коментує Капериз.

Село Зеленьків і досі залишається без світла. Через сильний буревій у приватних будинках порозкривало дахи, повалило дерева та зірвало купол із церкви Московського патріархату, що при клубі. Місцеві кажуть, що підприємець Руслан Лисенко, збирається лагодити купол на цій церкві. Люди обурюються, бо в сільському бюджеті вистачає фінансових дирок, адже немає грошей на дитсадок, школу, медицину.

Наразі всі наслідки негоди ліквідовують та встановлюють точну суму збитків.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.