Власника жатки, яка вбила жінку, судили умовно
В Уманському районі в селі Червоний кут від трактора під час руху відчепилась жатка. Вона вбила жінку. Водієві техніки призначили іспитовий термін.
Про це йдеться у вироку Маньківського районного суду, пише “18000”.
Обвинувачений розповів, що працює на фермерському господарстві. Одного дня у вересні 2024 року дня взяв жатку від комбайна та під’єднав її до трактора “Беларус”. Закріпив шплінтом, який зробив із металевого дроту. Зазначив, що оригінальне кріплення загубив.
Коли їхав селом, на заокругленні дороги жатка відчепилась і наїхала на жінку. Обвинувачений додав, що почав надавати допомогу потерпілій, викликав швидку й поліцію, але жінка померла від отриманих травм. За словами чоловіка, він спільно з керівником фермерського господарства, на якому працював, оплатили похорон потерпілої. Також зобов’язалися й далі допомагати родині загиблої.
Суд визнав чоловіка винним за ч. 2 ст. 286 (порушення правил ПДР, що призвело до ДТП) та призначив чотири роки ув’язнення без позбавлення права керувати транспортом. Утім, згідно зі ст. 75 ККУ, вирок замінили на два роки іспитового терміну. Також обвинуваченому повернули трактор і жатку. Фермерське господарство зобов’язали сплатити 300 000 гривень моральної шкоди.
Нагадаємо, що чоловік скоїв смертельну ДТП на Черкащині, але засудив свою поведінку. Його покарали умовно.
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”