“Надія” планує розпочинати реконструкцію будинків на Замковому узвозі

18 вересня ПП “Надія”, а також громадянка Ірина Іващенко подали до Черкаської міської ради заяву на отримання містобудівних умов та обмежень для реконструкції житлових будинків, розміщених по Замковому узвозі.

Відповідна інформація міститься на сайті Черкаської міської ради.

Згідно із заявою забудовників, вони планують здійснити реконструкцію будинків за адресою Замковий узвіз, 5, 7 та 9/1. Водночас наміри забудовника поки не стосуються будівель за адресою Замковий узвіз, 1 та Замковий узвіз, 9. Мова про пам’ятки – будинок з грифонами, а також будинок Школьнікова. 

У коментарі “18000” представник “Надії” Іван Рудик повідомив, що фактично компанія нині не має жодного відношення до майбутньої реконструкції і її ініціатором нібито є фізична особа Іващенко, а “Надія” виключно є власником суміжної ділянки поряд та не заперечує проти будівництва чи реконструкції, яку планує жінка:

– Хоче будуватися – хай будується, – зазначив Іван Рудик.

Водночас, відповідно до раніше оприлюднених забудовником графічних матеріалів, на місці будинків, які планують реконструювати, мають з’явитися чотирьохповерхівки, які за ідеєю авторів формуватимуть один “ансамбль” із восьмиповерховим будинок безпосередньо під схилами Замкової гори.

Проєкт майбутньої забудови Замкового узвозу

Проти відповідної забудови виступали містяни, а місцеві правоохоронці через суд домоглися скасування рішення місцевої ради про актуалізацію генерального плану міста у частині надання дозволу на зведення у підніжжя гори саме житлових будинків. Нині це рішення перебуває на розгляді касаційної інстанції. 

Як повідомляв “18000”, Черкаська обласна прокуратура проводить слідчі дії з метою фіксації стану об’єкта за адресою вул. Байди Вишневецького, 2.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *