“Не треба хвилюватися”, – Бондаренко відреагував на скандал із притулком для тварин

щенята у черкаському притулку "Друг"

Фото із фейсбук-сторінки товариства захисту тварин “Друг”

Волонтери зможуть і надалі піклуватися про тварин у черкаському притулку “Друг”, що розташований на території комунального підприємства. Заборони на відвідування немає.

Про це поінформував міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

За словами мера, керівництво КП “Черкаської служби чистоти” вирішило провести інвентаризацію наявності кормів, тому що на це витрачають частково бюджетні кошти, а відповідальні за утримання тварин неправильно зрозуміли ситуацію.

“Волонтерським організаціям не потрібно хвилюватися. Місто і надалі буде допомагати утримувати тварин і рухатися у напрямку європейських цивілізованих законів”, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Також на сторінці черкаського міського товариства захисту тварин “Друг” підтвердили, що нині волонтери мають дозвіл на відвідини тварин.

Наступного тижня запланували обговорення співпраці громадської організації та комунального підприємства.

Нагадаємо, заяву про заборону відвідувати притулок 31 травня оприлюднили на фейсбук-сторінці черкаського міського товариства захисту тварин “Друг”.

Проте у коментарі “18000” заступник директора КП “Черкаська служба чистоти” Олександр Савенко розповів, що волонтерів не змушували залишити територію притулку.

Читайте також: Понад десять евакуйованих тварин із Харківщини шукають родину у Черкасах (ВІДЕО)

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *