Сьогодні на Черкащині “розігрався” циклон YULIA, що спричинив повалення дерев та залишив без світла пів сотні населених пунктів області. За даними синоптиків, зафіксовано пориви вітру 15-20 м/с, що надалі можуть збільшуватися до 25-28 м/с.
Про це повідомляє пресслужба Управління ДСНС України в Черкаській області.
У Тальному дерево впало на території закладу дошкільної освіти. Ще один випадок з поваленим стався на автодорозі Тальне-Майданецьке. Дерева прибрали з дороги рятувальники.
Близько 14:00 повалене дерево з проїжджої частини біля селища Холодне прибрали золотоніські рятувальники.
Три повалених дерева розпилили рятувальники на Христинівщині. Дерева впали на автодорогу Христинівка-Верхнячка, Верхнячка-Пеніжкове та Христинівка-Орадівка та заважали автотранспорту пересуватися.
Валив дерева вітер і в Черкасах.
вулиця Нечуя-Левицького
Фото із фейсбуку Lyubov Malysheva
вулиця Нечуя-Левицького
Фото із фейсбуку Lyubov Malysheva
Фото: @news_cherkassy
Також унаслідок сильних поривів вітру та спрацювання систем захисту без електропостачання залишився 51 населений пункт. Із переліком можна ознайомитися ТУТ.
Крім цього, шквальний вітер зносив дорожні знаки та руйнував дахи будівель.
Фото: @news_cherkassy
Фото: @news_cherkassy