
Німецькі партнери передали Черкасам екскаватори
Два нові екскаватори передали Черкасам від німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ».
Про це повідомив мер Черкас Анатолій Бондаренко.
Як йдеться в дописі, екскаватори забезпечуватимуть потреби КП «Черкаситеплокомуненерго».
За словами міського голови, нові машини вже працюють на теплових мережах: допомагають оперативніше виконувати ремонти та готувати систему до опалювального сезону.
Нагадаємо, що Третій армійський корпус, ТрО, механізовані бригади отримали допомогу від платників податків Черкащини.
Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»


