
Військові з Черкащини отримали допомогу від області
Від платників податків Черкащини передали партію допомоги військовослужбовцям. Загальна сума забезпечення – понад 13,3 млн грн.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Що передали?
«Тепловізори, прилади нічного бачення, РЕБ‐системи, наземні роботизовані комплекси, антитепловізійні комплекти, оргтехніка та решта потрібного – загалом на понад 13,3 млн грн», – йдеться у дописі начальника обласної військової адміністрації Табурця.

Тепловізор

Наземний роботизований комплекс
За словами начальника ОВА, кошти спрямували з обласної програми тероборони.
Хто отримає?
- 118 окрема бригада Сил ТрО ЗСУ;
- Третій армійський корпус;
- 93 та 141 окремі механізовані бригади;
- 167 батальйон резерву.

Передане підсилення для військових
Читайте також. Командир «Тейваза»: як черкащани створювали підрозділ БпЛА у ТрО та збивають шахеди.
Знаходьте актуальні новини Черкащини на сайті «18000». Підписуйтеся, щоб на вайбер‐канал, аби не пропустити їх!


