Новий черкаський депутат задекларував спільну справу з Мельниковим

Юрій Єфремов, який на початку цього року отримав депутатський мандат від партії “За майбутнє”, подав декларацію про доходи за 2022 рік.

Він вказав 198 259 гривень зарплати, отриманої на КП “Екологія”. Також Єфремов зазначає, що є співвласником ТОВ “Будівельна компанія Придніпровська” (разом з Валерієм Воротніком), декларує корпоративні права у ТОВ “Юніфайд сістемс девелопменд” (співвласник – Ігор Мельников, екс-голова черкаського осередку “Партії регіонів”) та у ТОВ “Альт-Сервіс”.

У грошових активах Єфремов вказав, що зберігає 20 тисяч доларів, дружина – 30 тис. доларів, син – 10 тис доларів готівкою.

Юрій Єфремов, який нині стає депутатом Черкаської міської ради, очолює комунальне підприємство “Екологія”, яке було реанімоване після проведення місцевих виборів у 2020 році. Тоді йому не вистачило голосів, аби потрапити до лав місцевої ради за списком партії “За майбутнє”, втім він отримав посаду у комунальному підприємстві.

У 2015 році Єфремов намагався стати депутатом Черкаської міської та обласної ради за списком проросійської партії “Опозиційний блок”, втім тоді підтримки цієї політсили не вистачило для потрапляння у стіни жодної ради на Черкащині.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. По фото,то наче алкоголік.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини