Новий розгляд і переїзд із колонії в СІЗО: суд знову взявся за справу вбивства під нічним клубом

Завтра в Соснівському районному суді Черкас відбудеться засідання у справі смертельного побиття під нічним клубом “Рефлекшн”.

Розгляд ініціював нині засуджений Ілля Новіков з-за ґрат Бориспільської виправної колонії.

7 грудня до Соснівського районного суду надійшла заява від засудженого щодо перегляду його справи за нововиявленими обставинами. Суддя Рябуха виніс ухвалу про відкриття кримінального провадження і етапування засудженого до Черкаського СІЗО.

Наступною ухвалою суд постановив викликати на засідання судмедексперта Бєднова, який був доповідачем у справі. У клопотанні захисника Новікова зазначено, що він має доповісти, як він дійшов відповідних висновків.

Засідання відбудеться завтра, 4 лютого, о 12:00.

Як писав “18000”, 10 березня 2020 року суд визнав справедливим вирок Соснівського райсуду в частині засудження Новікова до 8 років позбавлення волі за ч. 2 ст. 121 ККУ (Умисне тяжке тілесне ушкодження).

Нагадаємо, в 2016 році у ніч на Покрову, під одним із розважальних закладів Черкас 22-річний Ілля Новіков побив 29-річного кам’янчанина Сергія Бондаренка. За кілька годин той помер у лікарні.

Тоді суд призначив обвинуваченому вісім років позбавлення волі. Та в апеляції таке рішення скасували. Іллі Новікову ухвалили п’ять років ув’язнення, щоправда, із випробувальним терміном у два роки.

Тоді Новіков стверджував, що за допомогою людей із надприродніми можливостями спілкувався із загиблим Бондаренком. Загиблий, за його словами, попросив замінити його батькам та допомагати в майбутньому у всьому.

Наприкінці квітня 2019 року Верховний суд України скасував рішення Апеляційного суду, вважаючи його суперечливим.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.