Округ 197: імена всіх кандидатів будуть відомі до 5 жовтня

Виборчий процес проміжних виборів народних депутатів України  розпочинається 1 вересня 2021 року. Зокрема, це стосується і виборів на 197 окрузі, що відбудуться 31 жовтня.

Про це повідомляє “Опора“.

Висування кандидатів починається 1 вересня. Політичні партії можуть висувати своїх кандидатів до 20 вересня включно, а ось ті, хто бажають йти шляхом самовисування, мають подати документи до ЦВК до 30 вересня включно.

Не пізніш як на п’ятий день з дня прийняття документів для реєстрації ЦВК має ухвалити рішення про реєстрацію кандидата в депутати або про відмову (відповідно імена всіх кандидатів будуть відомі до 5 жовтня включно).

Кандидат зобов’язується не пізніш як на десятий день з дня реєстрації відкрити рахунок виборчого фонду, за кошти якого має фінансуватися вся передвиборча агітація. Але офіційно агітувати кандидат має право з дня, наступного за днем прийняття ЦВК рішення про реєстрацію.

До 7 вересня до Центральної виборчої комісії можна вносити подання щодо кандидатур до складу окружної виборчої комісії (ОВК). ЦВК до 10 вересня має утворити ОВК, яка повинна зібратися на перше засідання не пізніш як на третій день після дня прийняття рішення про утворення. Також до 10 вересня — дедлайн звернення до Центральної виборчої комісії з клопотанням про дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів.

До 6 жовтня включно ЦВК затвердить форму, колір і текст виборчого бюлетеня для голосування. А ось провести жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничної виборчої комісії (ДВК) та утворити їх має ОВК до 15 жовтня включно.

З 28 до 29 жовтня включно має відбутися передача виборчих бюлетенів від ОВК дільничним виборчим комісіям. 31 жовтня — день голосування, яке триватиме з 8:00 до 20:00. Центральна виборча комісія встановлюватиме резудьтати виборів до 15 листопада.

Не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу (тобто до 6 вересня включно) громадяни можуть подати до органу ведення Державного реєстру виборців заяви про зміну виборчої адреси. Це можна зробити двома способами: подавши паперову заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто (чи через уповноважену особу) або ж онлайн за допомогою сервісу «Кабінет виборця» за наявності електронного підпису. Водночас, виборці можуть подати до органу ведення ДРВ за місцезнаходженням відповідної виборчої дільниці або за своєю виборчою адресою заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, зробити це потрібно до 25 жовтня включно.

Нагадаємо, ЦВК ухвалила рішення про перенесення центру округу № 197 із Канева до Золотоноші.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.