Олександр Литвин балотуватиметься на посаду міського голови Черкас

Пресконференція політичної партії “Ошукані українці”

Очільник політичної партії “Ошукані українці” Олександр Литвин балотуватиметься на міського голову Черкас. Партія планує йти на вибори в Черкасах та кількох громадах Черкаської області.

Про це Олександр Литвин заявив під час своєї пресконференції. 

За його словами, партія “Ошукані українці “ отримала дозвіл Центральної виборчої комісії на участь у місцевих виборах. Своєю особливістю члени партії називають незалежність від олігархів та відсутність у партії відомих людей, які б замість інтересів народу лобіювали свої. 

– У суспільстві довгий час точиться дискусія, яку ж державу ми побудували за 29 років: президентсько-парламентську чи парламентсько-президентську. Але фактично ми побудували державу олігархічну, майже все в Україні належить олігархам. Також їм належать і відомі політичні партії, які йтимуть на місцеві вибори. Чим відрізняється наша партія від інших: тим, що об’єднуватиме простих українців, які захищатимуть інтереси простих людей, – зазначив Олександр Литвин. – Я далекий від ідеї, що партії, до яких входять відомі люди, йдуть на вибори, аби відстояти інтереси простого народу. На мою думку, у першу чергу, вони відстоюватимуть свої та бізнесові інтереси, інтереси тих олігархів, які просувають їх на ці вибори.

Литвин наголосив, що за його спиною немає ні “політичних батьків”, ні впливових людей. 

“Голова партії “Ошукані українці” Олександр Литвин”

– Я сам організував і фінансую цей політичний проект. І я радий, що хоч наша партія і молода, а їй менше пів року, але вже з’явилося коло однодумців, разом із якими ми йтимемо на місцеві вибори, – заявив голова “Ошуканих українців”. – Ми обов’язково будемо йти на вибори в місті Черкаси. Партія делегує мене кандидатом на посаду міського голови. 

Свою команду “Ошукані українці” планують представити, коли зареєструють на отримають офіційний статус усіх кандидатів у депутати. 

– Сьогодні ми говоримо лише про наміри, а офіційно про це можна говорити, коли отримаємо відповідні документи з комісії, – розповів Олександр Литвин. 

Окрім Черкас, партія йтиме на вибори у кількох місцевих громадах. Поки що “розкривають карти” лише щодо Шполи.

– Ми обов’язково братимемо участь у виборах до Шполянської міської громади, оскільки хочемо, аби більше влада не концентрувалася в руках олігархів, – зазначив у ході пресконференції Олександр Литвин. – Як на мене, ця громада – приклад того, що відбувається на містах. У Шполі всі ресурси сконцентровані в руках відомих бізнесових структур. Мені прикро, бо я пам’ятаю Шполу як промислове містечко, де було багато промислових підприємств та робочих місць. 

Він додав, що основне завдання та ідея партії “Ошукані українці” – захист політичних та соціальних прав виборців.

ЧИТАЙТЕ: “Мені казали, Вова чєсний парєнь”: Литвин про імпічмент Зеленському, прокуратуру й рух у самостійну політику

*Політична реклама 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

3 Коментарі

  1. Пусть Литвин расскажет про тандем кошмарящий бизнесменов Шполы на протяжении 16 лет под названием Литвин-Лазик. Если нет ,то мы расскажем сами. Так врать, что он за людей . Обиженный что недопустили до корыта.

    1. А я погоджуюсь з Олександром Миколайовичем. Вибори почалися ще на початку літа і вже зараз видно, що олігархи змагаються за землю, особливо помітно це в Шполі. Тому треба підтримати ошуканих українців, ми всі такі вже 29 років.

  2. Разом з Лазаренком розікрав Шполу а тепер лізе в Черкаси Гнати таких мерів

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.