Олімпійський осередок Черкащини оголосив конкурс зимової фотографії

Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області оголосило конкурс зимової спортивної фотографії для дітей і дорослих. 

Про це повідомили на сторінці Відділення НОК України в Черкаській області.

“Олімпійському осередку Черкащини стало цікаво, наскільки активно черкащани проводять свої зими. Це можуть бути пробіжки, пірнання в крижану воду, гра в сніжки, катання на гірках чи інші зимові активності, які дозволяють корисно та в русі проводити дозвілля на вулиці в зимовий період, до того ж в період пандемії”, – зазначають на сторінці НОК.

Конкурс проводиться в двох вікових категоріях:

  • учасники до 16 років;
  • учасники старші 16 років.

Сюжети світлин мають бути на такі теми: олімпійський рух, фізична культура, спорт, активне дозвілля тощо, але обов’язково взимку на свіжому повітрі.

Всі фотографії, які подаються на конкурс, мають бути зробленими упродовж зими 2020-2021 року, оригінальними і вільними від прав третьої сторони.

Надсилати фото потрібно на електронну адресу: cherkassy-nok@ukr.net. Також необхідно вказати: ім’я, прізвище та вік фотографа, контактний номер телефону, а також дату та місце, де було зроблено фото.

Всі фотографії повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати таким вимогам: файл у форматі JPEG, не менше, ніж 2400 на 3600 пікселів; колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

Взяти участь у конкурсі можуть усі охочі. Переможці отримають відзнаки та олімпійські подарунки. Фотороботи приймаються до 28 лютого 2021 року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини