Опора: голова райради на Черкащині незаконно агітував за Ляшка

Під час візиту кандидата в Президенти України Олега Ляшка на Черкащину за нього агітував чинний голова Драбівської районної ради Володимир Дзега у свій робочий час, що заборонено законом. Ймовірно на цей момент він також не перебував у відпустці.

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Лідер Радикальної партії 31 січня провів зустрічі з виборцями у Драбові та Золотоноші. Також побував у Золотоніській центральній районній лікарні. Так, під час першої зустрічі, Олег Ляшко виступив з різкою критикою чинного Президента.

Керував агітаційним заходом, оголошував вихід на сцену кандидата, вручав подарунки та у промові агітував за Олега Ляшка чинний голова Драбівської районної ради Володимир Дзега.
Голова Драбівської районної ради постійно супроводжував Олега Ляшка під час візиту. Разом вони заходили до приміщення райдержадміністрації та давали інтерв’ю ЗМІ.

Відповідно до ч. 3 cт. 55 «Закону України про місцеве самоврядування» голова ради працює у раді на постійній основі, не може мати інший представницький мандат, суміщати свою службову діяльність з іншою роботою, у тому числі на громадських засадах, займатися іншою оплачуваною роботою.

А відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 64 «Закону про вибори Президента України», забороняється участь у передвиборній агітації органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, їх посадовим і службовим особам у робочий час.

Новина агітаційного характеру з фотоілюстрацією, на якій  фігурує Володимир Дзега, з’явилась на сайті районної ради.

На правах анонімності представник Драбівської районної ради повідомив спостерігачам ОПОРИ, що Володимир Дзега у відпустці на момент візиту Олега Ляшка не перебував. Активна підготовка до заходу за його участі і сам захід тривали орієнтовно з 10:30 до 14:30.

Окрім цього, Олег Ляшко, перебуваючи на зустрічі з виборцями у Драбові, прямо зі сцени БК, увімкнувши гучний зв’язок телефону у мікрофон, зателефонував  голові Черкаської облдержадміністрації Олександру Вельбівцю та голові облавтодору Руслану Левченку й в наказовому порядку дав доручення чиновникам протягом години почистити від снігу дороги, які ведуть у Драбів і негайно приступити до їх ремонту. Через кілька годин неподалік Драбова помітили припарковану дорожню техніку.

На завершення зустрічі, разом з головою районної ради Володимиром Дзегою, Олег Ляшко відзначив подяками членів Радикальної партії, які нещодавно були обрані депутатами Михайлівської і Великохутірської об’єднаних територіальних громад.

У Золотоноші Олег Ляшко відвідав районну лікарню, зазначивши у виступі, що після перемоги на виборах він значно збільшить зарплати лікарям і здешевить ліки. Екскурсію лікарнею йому проводив головний лікар Сергій Примак. Присутнім під час заходів був і голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча, однак активної участі у зустрічі не брав.

Впродовж візиту Олега Ляшка супроводжували близько 10 агітаторів, які розповсюджували партійні газети, календарі, значки та вигукували гасла на підтримку кандидата Радикальної партії.

Представники ЗМІ та агітатори пересувалися автобусом із зображенням Олега Ляшка.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. ну і що?! а де ж вихлоп то? справу на В.Дзегу завели чи просто так хтось пу*нув

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *