Оточення Яценка отримує двохсотий мільйон на реконструкції “Софіївки”

22 квітня Національний дендрологічний парк “Софіївка” оголосив про намір укласти договір із ТОВ “МБП-Тепломережа” на будівництво об’єкту на своїй території.

Інформація про це міститься в системі Прозорро. 

Потенційна вартість договору – 11,7 млн гривень. Відповідно до тендерної документації за ці кошти мають побудувати 45 виставкових майданчиків із порталами та вхідними групами, а також декоративними елементами. 

Участь у аукціоні взяли чотири учасники, двоє з яких запропонували нижчу на майже два млн гривень ціну за переможця, втім були відхилені через невідповідність до тендерної документації.  

Крім того, ТОВ “МБП-Тепломережа” отримало право на зведення на території “Софіївки” туалету, вартістю 3,6 млн гривень. Тут аналогічно відхилили двох учасників: через невідповідність до тендерної документації й аномально низьку ціну виконання робіт. 

Роботи на обох об’єктах мають бути завершені до кінця цього року.

Додамо, ТОВ “МБП-Тепломережа” належить члену партії “За майбутнє” та давньому соратнику місцевого народного депутата Антона Яценка – Миколі Плужнику. До цього Плужник отримав право на зведення спортивної арени в Умані, вартість якої 80 млн гривень, “відбившись” від штрафу Антимонопольного комітету. Всього в активі підприємця за останні роки 150 різних угод на 350 млн гривень. Із них понад 20 угод укладені саме з дендропарком “Софіївка” на суму понад 190 млн гривень.

Таким чином, після укладання зазначених вище двох угод загальна вартість робіт цього підрядника на замовлення дендропарку “Софіївка” перевищить 200 млн гривень. 

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.