Зоомагазин Леопольд

Перед засіданням Черкаської міської ради люди зібрались на мітинг

У Черкасах біля будівлі, де за кілька хвилин розпочнеться засідання міської ради, зібралися мітингарі.

Про це повідомляє журналістка “18000”.

Люди виступають проти спилювання лісу, яке нещодавно сталося у мікрорайоні Соснівка. Присутні вимагають, щоб вирубка лісу була зупинена.

– Це безлад! Було вирізано живі дерева, не сухостій. Я вважаю, що це злочин тих, хто зрізав ці дерева, хто замовляв, а замовляв орендар. Ми вважаємо, що до цього причетна мерія міста на чолі з мером, – заявив мітингувальник, військовослужбовець Ігор Афанасьєв.

Також мітингувальники зробили інсталяцію: поклали зрізані гілки сосни та встановили плакат із закликом прибрати руки від лісу.

Як писав “18000”, в Черкасах 20 лютого невідомі особи почали вирубку лісового масиву по вулиці Лісова Просіка. Там планують збудувати таунхауси. Більше про це читайте в матеріалі – Одіозний забудовник зрубав гектар лісу в Черкасах, хоче будувати всупереч генплану

Дивіться стрим із засідання міської ради:

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
2 Коментарі
  1. Як добре, що люди виступають проти вирубки лісу. Я про це говорила і фотографувала початок вирубування ще майже 2 роки назад. Мір не прийняли. А хто буде виступати проти при злочинній владі?! Коли навіть судді і прокурори стають на сторону тих, хто має нести відповідальність?
    Нічого не робиться – гроші вирішують все навіть зараз, під час війни.

  2. Як це ці потвори не приплели свободу та нац.корпус. народ: вам , що не подобається, як правлять бандюки, яких ви самі обрали???? Все нормально!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *