Переїзд лише у планах, триває ремонт: Маліщук про Черкаську інфекційну лікарню

Інфекційна лікарня Черкаси

У майбутньому приміщенні Черкаської інфекційної лікарні по проспекту Перемоги, 16/1 триває ремонт. Коли відбудеться туди переїзд наразі невідомо. 

Про це в коментарі “18000” розповіла виконувачка обов’язків директора департаменту охорони здоров’я ЧМР Лілія Маліщук.

– Триває ремонт, ще не переїжджаємо. Більш того, коли спрямовують кошти на ремонт, вони потрапляють у третю чергу і фінансуються по залишковому принципу. Коли профінансують черговий акт виконаних робіт, ніхто не знає. Тому ще зарано говорити, що інфекційна лікарня переїжджає. Можливо, це відбудеться в наступному році. Ми плануємо це, – зазначила в коментарі Лілія Маліщук.

За її словами, капітальний ремонт за сучасними вимогами триває в приміщенні другого міського пологового будинку. Тут ще з ковідного періоду був облаштований госпіталь через брак місця в інфекційній лікарні.

– Пологів тоді було менше, хворих на ковід – набагато більше, тому ми зробили там інфекційний госпіталь. Відтоді ми зрозуміли, що потрібно там навести лад, що там повинна бути повноцінна інфекційна лікарня, – пояснює виконувачка обов’язків директора департаменту охорони здоров’я.

Як розповіла пані Маліщук, ремонт у приміщенні триває вже місяців два, починали його зі створення проєкту. Вона наголошує, що невідомо, коли завершаться ремонтні роботи, адже воєнний стан не дозволяє використовувати фінанси так, як це було у мирний час – “працюватимуть за можливістю”.

– Потрібно, зокрема, міняти каналізацію і водопровід: усі комунікації застарілі. Статус інфекційної лікарні вимагає боксового характеру приміщень. Є свій протокол лікування в такій лікарні. Все буде дотримане відповідно до вимог, – додала Лілія Маліщук.

Нагадаємо, про переїзд жіночої консультації, що розташована у Південно-Західному мікрорайоні, “18000” писав раніше. Згодом пологовий змінив адресу.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
1 Коментар
  1. Нарешті знайшовся гідний власник ділянкі, цікаво останні корпуса будуть палить перед продажем чи з нерухомістю продадуть?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *