“Підписали кров’ю”. Ветерани вимагають від влади справедливості для Кухарчука та Довбиша (ФОТО)

Вчора під стінами Черкаської ОДА вимагали справедливого розгляду справи Дмитра Кухарчука та Олега Довбиша та “припинення політичних репресій проти ветеранів”.

Лист із відповідними зверненнями учасники акції передали обласній владі та Офісу президента. Учасники мітингу “підкріпили” листа власною кров’ю.

Як писав 18000, Дмитра Кухарчука та Олега Довбиша Печерський суд відправив на два місяці у СІЗО. Учасники акції вчора вимагали справедливого розгляду їхньої справи.

Лідер “Національного корпусу” Андрій Білецький зазначає, що  хлопців затримали через політичні причини.

– Зараз у Черкасах відбувається з’їзд руху ветеранів України. Це захід, який відбувається кожного місяця. Цього разу ми спеціально перенесли його до Черкас, щоб від всіх областей передати чіткий посил: ветерани сприймають цю справу як політичну розправу. Влада показує своє справжнє обличчя. Тих, хто вчора захищав Україну, якщо вони не згодні з позиціями влади, можуть посадити до тюрми, – зазначив у коментарі 18000 Білецький.

Один з лідерів черкаського “Нацкорпусу” Ігор Зайчук обурений арештом побратимів. Він пояснює, що акція біля ОДА – позиція ветеранів війни щодо цієї справи.

– Це мирна акція. Тут зібралися учасники бойових дій з різних міст, щоб показати свою консолідованість. Вони всі підтримують незаконно ув’язнених ветеранів війни. Поки педофіли, зрадники і вбивці сидять під домашніми арештами, ветерани, які захищали Україну – за ґратами. Ми вимагаємо відпустити ветеранів, – каже Зайчук.

Нагадаємо, також під час акції було повідомлено про те, що від партії участь у виборах на 197 окрузі візьме Дмитро Кухарчук.

*політична реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

2 Коментарі

 1. Мой сын бывший военный.
  Был в АТО более 2 х лет.
  Он и вспоминать не хочет.
  О добробатовцах только матом.
  Так что это за ветинары.
  Кухарчук деньги так зарабатывал.
  Если вспомнить все его шоу так ,на лохов.

 2. Мене сусідка запросила до зоопарку, щоб сфотографуватися із Порошенком. ЩО? Шоб мої онуки питали, хто це, а я із ненавистю казала “5 президент”? Нехай керує із Мариною у Києві. НАМ такі тут не потрібні, що замість назви зоопарку “Рошен” дають мільйони.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.