Підрядник, що поклав плитку в сніг, заасфальтував каналізаційні люки на Чехова

Товариство «Колтех-Транс», яке виконує ремонт вулиці Чехова за 52 мільйони гривень, заасфальтувало каналізаційні люки.

Про це під час вранішньої наради в мерії розповів директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

– Вулиця Чехова від Надпільної до бульвару Шевченка і від Благовісної до Іллєнка – заасфальтовано 20 каналізаційних люків і 18 водопровідних колодязів. Підрядна організація «закатала» повністю. Зараз, не дай Бог, виникне затор каналізації, а ще й сніг випаде, – каже він.

Директор департамента-замовника робіт Артур Савін прокоментував це так:

– Проблема є. З підрядником з’ясуємо питання. Він мав підняти люки, коли укладатимуть ЩМА. Просто робити ями – не дуже буде комфортно. Частково, де була аварія, вже відкрили люки.

Нагадаємо, у вересні цього року департамент архітектури і містобудування уклав угоду із одним із своїх «улюблених» підрядників – ТОВ «Колтех-Транс».

«Колтех-Транс» належить Сергію Колесниченку. Підприємства із його орбіти займалися поточним ремонтом міських доріг у 2016-2017 роках. Зокрема, «Колтех-Транс», який був субпідрядником у КП ЧЕЛУАШ. Нині ці ремонтні роботи розслідує національна поліція та місцева прокуратура. Підприємців підозрюють в ухиленні від сплати податків та в привласненні коштів в особливо великих розмірах. Детально про цей кримінал “18000” писав ще в березні цього року.

Після того «Колтех-Транс» встиг втрапити ще в низку кримінальних справ (про це можна почитати ТУТ)

З 2017 року підприємство підписало 27 угод на 129 мільйонів гривень. З них – 67 мільйонів – це угоди з департаментом архітектури. 2019 рік найбільш успішний в історії фірми: цьогоріч у мерії з підприємством укладено договорів на понад 90 мільйонів гривень. Зокрема, окрім ремонту Чехова, фірма займається укладанням плитки на тротуарах по бульвару Шевченка та ямковим ремонтом черкаських доріг.

Пересічним жителям міста “Колтех-Транс” міг запам’ятатися тим, що його робітники в грудні 2017 року укладали плитку в центрі Черкас в сніг і мороз. Опісля міський голова обіцяв змусити підрядника переробити ремонт.

коментарі
1 Коментар
  1. савин как всегда невиноват

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *