Після бійки на “Еріку” прокурор потерпів ще й у черзі за кавою, кривднику дали штраф

5 квітня Соснівський районний суд Черкас виніс вирок у справі бійки, яка сталась у травні 2019 року біля одного з кіосків з продажу кави.

Як встановило слідство, засудженому не сподобалась поведінка двох інших клієнтів, які виявилися працівниками Черкаської місцевої прокуратури. Прокурори начебто намагалися взяти каву без черги. В результаті словесного конфлікту один із них отримав легкі тілесні ушкодження – розбиту губу. Сам же обвинувачений місце конфлікту покинув ще до прибуття правоохоронців.

У своїх поясненнях засуджений вину не визнавав і заявляв, що лише робив зауваження іншим клієнтам. Водночас продавчиня кіоску розповіла, що чоловік поводився агресивно ще до моменту, як підійшли прокурори.

У результаті вивчення матеріалів справи суддя Ольга Кончина визнала чоловіка винним у вчинені хуліганських дій і засудила його до 17 тисяч гривень штрафу.

Зауважимо, що сторону обвинувачення у судовому засіданні представляли одразу троє прокурорів. Відповідно до даних сайту “Судова влада” потерпілими у справі є прокурори Владислав Долотій та Іван Шерстобітов.

У березні того ж 2019 року Долотій вже був учасником схожого конфлікту в одному з барів міста. Тоді йому зламали ніс, а один із учасників тієї бійки отримав три роки ув’язнення. 

Хочеш читати ще більше судових матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

коментарі
3 Коментарі
  1. Часто прокурору роблять зауваження, можливо треба переглянути свої вчинки

  2. Такой ангел и все на него с кулаками лезут. Вот же невезение. И все виноваты, кроме него.

    1. Це тільки я бачу, що в прокуратурі уже давно проблема з кадрами?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *