Після рекомендації Сергієм Притулою україномовного каналу “Horse & Penguin“, який створили черкащани Олена Окунєва та Ігор Єфімов, кількість підписників на ньому зросла вдвічі.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Сергій Притула, порівнюючи результати своєї “україномовної мобілізації”.

Понад місяць тому телеведучий та шоумен Сергій Притула із метою  збільшення україномовного контенту на Уoutube подався у влогери. На своєму ютуб-каналі він безкоштовно рекламував українські влоги з кількістю підписників до 100 тисяч чоловік.

“Трохи більше місяця тому я оголосив “мобілізацію українського ютубу”! І закликав людей створювати україномовні ютуб канали, розвивати існуючі, робити все, щоб поступово витіснити з трендів українського сегменту ютубу російський продукт! І пообіцяв, що допоможу з підтримкою! І зробив те, що пообіцяв”, – зазначає телеведучий на своїй сторінці у фейсбук.

Одним із ютуб-каналів, які прорекламував Притула, став Horse & Penguin – україномовний канал про сучасне мистецтво, створений черкащанами Оленою Окунєвою та Ігорем Єфімовим.

– Канал допоможе вам дуже швидко і чітко розбиратися в лабіринтах сучасного мистецтва. Якщо ви хочете ходити на арт-події осмислено та розуміти, чому люди платять такі “страшні” гроші за банан, приклеєний до стіни скотчем, тоді Вам сюди, – розповідав про “Horse & Penguin” Притула.

Вже за місць аудиторія ютуб-каналу черкащан зросла вдвічі: від 2150 до 5380 осіб.

Додамо, ознайомитися із сучасним мистецтвом з уст творчині “Horse & Penguin” Олени Окунєвої ви можете й у блогах “18000” тут.

По темі

  • Черкащанка бере участь у міжнародній арт-виставці в ОАЕ (ФОТО)

    Художниця з Черкас Яна Руснак бере участь у міжнародній арт-виставці “World Art Dubai”, яка вже всьоме проводиться у м. Дубай. Про це інформує голова Черкаської ОДА Олександр Скічко. Участь у виставці беруть представники майже 30 країн. Сер…
  • Митець Річард Серра

    Вітання поціновувачам мистецтва! Сьогодні поговоримо про Річарда Серру, одного із дійсно найвпливовіших та найважливіших митців двадцятого століття, принаймні, і з нині живих. Справді, його прорив стався саме у минулому сторіччі, та плодами його відкри…
  • Арт-ринок та вітрина себе: 10 хвилин про Джеффа Кунса

    Вітання поціновувачам мистецтва! Сьогоднішній герой розповіді Джефф Кунс – митець, якого буває важко відрізнити від успішного бізнесмена, адже він завжди з’являється на публіці в бездоганних костюмах та з незмінною посмішкою. Часто його за це критикуют…
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.