Після рекомендації Сергієм Притулою україномовного каналу “Horse & Penguin“, який створили черкащани Олена Окунєва та Ігор Єфімов, кількість підписників на ньому зросла вдвічі.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Сергій Притула, порівнюючи результати своєї “україномовної мобілізації”.

Понад місяць тому телеведучий та шоумен Сергій Притула із метою  збільшення україномовного контенту на Уoutube подався у влогери. На своєму ютуб-каналі він безкоштовно рекламував українські влоги з кількістю підписників до 100 тисяч чоловік.

“Трохи більше місяця тому я оголосив “мобілізацію українського ютубу”! І закликав людей створювати україномовні ютуб канали, розвивати існуючі, робити все, щоб поступово витіснити з трендів українського сегменту ютубу російський продукт! І пообіцяв, що допоможу з підтримкою! І зробив те, що пообіцяв”, – зазначає телеведучий на своїй сторінці у фейсбук.

Одним із ютуб-каналів, які прорекламував Притула, став Horse & Penguin – україномовний канал про сучасне мистецтво, створений черкащанами Оленою Окунєвою та Ігорем Єфімовим.

– Канал допоможе вам дуже швидко і чітко розбиратися в лабіринтах сучасного мистецтва. Якщо ви хочете ходити на арт-події осмислено та розуміти, чому люди платять такі “страшні” гроші за банан, приклеєний до стіни скотчем, тоді Вам сюди, – розповідав про “Horse & Penguin” Притула.

Вже за місць аудиторія ютуб-каналу черкащан зросла вдвічі: від 2150 до 5380 осіб.

Додамо, ознайомитися із сучасним мистецтвом з уст творчині “Horse & Penguin” Олени Окунєвої ви можете й у блогах “18000” тут.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.