Після скандалу з “Азотом” депутатам почали розсилати порядки денні виконкому. На сайті поки немає

Депутатам Черкаської міськради прислали порядок денний виконкому, який має відбутися завтра, 20 вересня. Водночас у публічному доступі порядки денні далі відсутні, так само, як і проекти рішень, які не публікують із 21 лютого.

На сайті міської ради у відповідному розділі порядок денний відсутній. Востаннє він там публікувався 21 лютого. Порядки денні також відсутні. Відеозаписи засідань не завантажуються на сайт із кінця 2020-го року.

При цьому проекти рішень міської ради продовжують публікуватися.

Нагадаємо, 29 серпня виконком ухвалив рішення про погодження договору між “Черкасиводоканалом” і  “Азотом”.

Йшлося про те, що в разі перевищення відповідних норм ГДК тариф за очистку стоків може зрости до 10 разів і складати замість “планових” 4,3 гривень за метр кубічний  – 43 гривні. Або ж у грошовому вимірі “ціна” питання зростає з майже 90 млн гривень на рік до умовного 1 млрд.

Після того, як питання вийшло у публічну площину, спалахнув скандал. Заступник міського голови Павло Валенчук заявив, що не розібрався із проектом рішення.

У підсумку виконком ухвалив інше рішення, яким забороняється нарахування будь-який штрафів, підвищених тарифів та інших стягнень щодо “Черкасиводоканалу”

На сесії депутати попросили зробити засідання виконкому більш відкритими.

Детально про це можна прочитати у матеріалі 18000 “Понятійка про співпрацю”: величезна загроза маленького рішення виконавчого комітету

Оперативно повідомляємо про новини й повітряні тривоги. Наш вайбер-канал ТУТ

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *