Політичному соратнику мера віддають черговий дорожній підряд, відхиливши конкурента

Товариство “Колтех-транс” може отримати підряд на ремонт вулиці Добровольського від бульвару Шевченка до вулиці Сагайдачного.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Згідно з техзавданням, роботи передбачають облаштування дорожнього покриття проїзної частини, з’їздів, зупинок та стоянок, покриття плиткою пішохідної зони, озеленення території, нанесення дорожньої розмітки та встановлення знаків.

На аукціон подалися два учасники: “Колтех-транс” та “Автомагістраль-Центр”. Дешевшу пропозицію подали останні, проте вона була відхилена уповноваженою особою через низку невідповідностей, зокрема через відсутність електронного підпису.

Наразі договір з іншим учасником – “Колтех-транс” – ще не підписано.

ТОВ “Колтех-транс” належить родині Сергія Колесніченка, який нещодавно доєднався до політичної команди Анатолія Бондаренка. Підприємства родини Колесніченків є одними із фаворитів місцевих комунальників. Крім того, їх підозрюють у розкраданні 1,5 млн бюджетних коштів під час ремонту вуличної мережі міста.

Згідно з матеріалами порталу Dozorro, лише цього року «Колтех-Транс» отримав у від замовників з міськради та комунальних підприємств Черкас 18 підрядів на загальну суму у 126 мільйонів гривень. Більше половини з цієї суми – від департаменту архітектури та містобудування.

Найбільш коштовним для підприємства виявився тендер на капітальний ремонт фрагменту вулиці Чехова за 52 мільйони гривень.

Тоді замовник, як і у випадку з вулицею Добровольського, відхилив конкурентів. Департамент завернув більш дешеві пропозиції відразу трьох учасників і акцептував найдорожчий варіант від «Колтех-Трансу».

Після цього, ремонтуючи вулицю Чехова, “Колтех-транс” заасфальтував каналізаційні люки.

Як писав 18000, комунальники відмінили закупівлю після того, як не змогли придбати пісок у соратника мера.

Віктор Євпак
коментарі

1 Коментар

  1. Деребас никто не отменял

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.