Зоомагазин Леопольд

Понад мільйон жителів Черкащини уклали декларації з лікарями

Декларацію з сімейними лікарями, терапевтами й педіатрами уклали понад мільйон черкащан, що становить 87% усіх жителів області.

Зокрема, з лікарями-ФОП декларацію уклали майже 16,93 тисяч пацієнтів. У приватних центрах сімейного лікаря, терапевта та педіатра обрали більше 11,16 тисяч українців. Зауважимо, всі послуги приватників, які мають договір з НСЗУ, безоплатні.

Основними причинами звернень пацієнтів за останні три місяці були отримання вакцини, кашель, потреба у профілактиці певних захворювань та адміністративні процедури.

Водночас тільки у 2021 році лікарі первинки Черкаської області виписали понад мільйон направлень і майже 381 тисяч електронних рецептів за програмі “Доступні ліки” пацієнтам із хронічними захворюваннями. Обстеження у лікарів первинки пройшло понад 340 тисяч пацієнтів.

Додамо, 113 медзакладів Черкащини мають контракт з НСЗУ на надання первинної медичної допомоги. В цих закладах працює 1 349 сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. Із них 26 лікарів ведуть власну практику.

Медики радять звертатися при перших проблемах зі здоров’ям саме до сімейного лікаря у зв’язку з перевантаженням “екстренки” через зростання захворюваності на COVID-19. Проте, коли людина у невідкладному стані, потрібно викликати “швидку”.

Нагадаємо, вакцинація від COVID-19 може стати обов’язковою для медиків.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *