Поїзд відрізав ноги: учасник АТО з Черкащини через нещасний випадок потребує допомоги

Черкащанин, учасник бойових дій Олександр Головатий потребує допомоги небайдужих. 

Відповідну публікацію опублікувала волонтерка Оксана Циганок у фейсбуці з покликанням на публікацію Віталія Баранова.

Як розповідає у дописі пан Віталій, військовий родом із Маньківки, має сина, але не в шлюбі. Проживає з мамою пенсіонеркою. Нещодавно чоловік отримав травму – потяг відрізав йому ноги.

Це сталося, коли чоловік їхав на свою сьому ротацію, але через київські пробки запізнювався на потяг. Пам’ятає як швидко йшов по перону, боліла голова, потім пустота і опам’ятався на колії з відірваними ногами, знову знепритомнів. Причиною трагедії стали, зокрема, численні контузії, нелікований посттравматичний синдром. Зараз стан Олександра тяжкий, була велика втрата крові. Вмісту алкоголю в крові не виявлено.

Учора, через 10 днів після операції, Олександра без обох ніг, з ампутацією до середини бедра відправили додому. Вчора до нього крім сім’ї та волонтера Івана не навідувався ніхто, а сьогодні із районної лікарні смт. Маньківка обіцяли надіслати лікаря для огляду. За життя та здоров’я Олександра бореться координатор волонтерського руху Маньківщини Іван Миронюк. З ним можна зв’язатись за номером телефону 0 (96) 364 39 24.

“Якщо маєте можливість приділити увагу, допомогти з переобладнанням квартири на другому поверсі панельної п’ятиповерхівки, надати гігієнічні засоби – зробіть це”, – зауважує Віталій Баранов.

Черкаська волонтерка Оксана Циганок просить небайдужих передати травмованому біотуалет, у якому нині є потреба.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.