“Водоканал буде чинити опір”: у Черкасах мітингують комунальники

На території КП “Черкасиводоканал” відбувається мітинг.

Більше 200 працівників КП “Черкасиводоканал” вийшли під стіни підприємства, аби підтримати свого керівника Сергія Овчаренка. Останні дні керівника постійно піддають критиці представники влади.

За словами інженера підприємства Валерія Власюка, сьогоднішня акція – попереджувальна. Люди вимагають, аби їм “дали спокійно працювати”. Проте якщо вимоги протестувальників не буде почуто, на наступні акції готові вийти всі 600 людей, що працюють на водоканалі.

– Ми хочемо, щоб там на верхах почули, що водоканал буде чинити опір, – заявив інженер підприємства Валерій Власюк.

Водночас сьогодні в стрімі “18000” міський голова Черкас Анатолій Бондаренко запевняв, що директора КП “Черкасиводокал” ніхто не збирався звільняти й прокоментував ситуацію з водоканалом так:

– Я думаю, що правоохоронці повинні розібратися й поставити крапку, після ретельних перевірок. Результати перевірок показали низку порушень у багатьох юридичних відділах комунальних підприємств, – пояснив Анатолій Бондаренко.

Мер додав, що тарифи в Черкасах збільшуються через те, що директори привласнюють кошти собі. Тому якщо директори комунальних підприємств кардинально не змінять ставлення до роботи, то їх звільнять протягом року.

Як писав “18000”, на засідані виконавчого комітету Черкської міської ради сьогодні підтримали проєкт рішення “Про внесення змін до форми контракту з керівником комунального підприємства Черкаської міської ради”. Виконавчий комітет в одноосібному порядку хоче змінити вже укладені трудові угоди з очільниками комунальних закладів, розширивши причини для їхнього звільнення.

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. фаховий керівник підвищувати тарифи містянам ?а ви запитали думку містян

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.