Представили першого заступника керівника Черкаської обласної прокуратури

Керівниця Черкаської обласної прокуратури Катерина Шевцова офіційно представила колективу першого заступника керівника – Голинського Ярослава Олеговича.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Черкаської обласної прокуратури.

Очільниця обласної прокуратури зазначила, що новопризначений перший заступник керівника в органах прокуратури працює понад 16 років на посадах різного рівня. За її словами, він має достатній досвід роботи на керівних посадах, очолював прокуратуру Полтавської області.

Додамо, Ярослав Голинський 1985 року народження. У 2007 році закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка. Того ж року розпочав свою трудову діяльність в органах прокуратури на посаді помічника прокурора Подільського району м. Києва.

Обіймав керівні посади у Волинській та Київській обласних прокуратурах. Очолював прокуратуру Полтавської області.
До призначення працював прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, що поширює свою діяльність на Автономну Республіку Крим та місто Севастополь прокуратури АР Крим та Севастополя.

Раніше “18000” писали: У Черкаській обласній прокуратурі нова керівниця.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *