Премія та надбавки за секретність. Бондаренко серед лідерів за зарплатою серед мерів

Бондаренко

Майже 1,5 млн гривень заробітної плати отримав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у 2023 році. Нині це одна з найвищих оплат праці серед очільників громад по всій Україні.

Про це повідомив Народний депутат України Віталій Безгін, який проводив відповідне дослідження.

Згідно з відповіддю на інформаційний запит Безгіна, Анатолій Бондаренко отримав 1 млн 436 гривень з місцевого бюджету за минулий рік. З них посадовий оклад склав лише десяту частину, решта – це різні надбавки, премії та компенсації. Зокрема міський голова отримав майже 600 тисяч гривень премії, 105 тисяч гривень матеріальної допомоги на оздоровлення та таку ж суму на покращення соціально-побутових умов. Також міський голова Черкас отримав майже 150 тисяч гривень відпускних та 14 тисяч гривень надбавки за секретність. Також Бондаренко отримав майже 190 тисяч гривень доплати за високі досягнення у праці.

 Відповідно до декларації міського голови за 2022 рік тоді ж він отримав майже аналогічну суму винагороди за рік.

У своєму дописі у соціальній мережі “Фейсбук” Безігн зауважив, що відповідно до його аналізу міський голова Черкас отримав одну з найвищих заробітних плат. Більше нього виплат було лише на користь міського голови Первомайська на Миколаївщині. Загалом лише у 7 громадах України міський голова отримав більше 1 млн гривень заробітної плати за минулий рік.  

Нагадаємо, 1 лютого депутати Черкаської міської ради проголосували за преміювання міського голови Черкас до кінця каденції. Вже наступного дня, 2 лютого, міський голова відреагував на таке рішення та назвав це “ведмежою” послугою і, відповідно, пообіцяв перераховувати власну премію на потреби Збройних сил України. Пропозицій щодо ветування цього рішення або ж його зміни від Бондаренка не надходило.

Минулоріч мер заявляв, що всю свою премію віддав на допомогу армії.

Читайте також: Черкаські депутати дали військовим менше половини обіцяних раніше коштів

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
4 Коментарі
  1. Мер чомусь думає,що він і депутати розумніші за людей.
    Типу все прорахував:зробив вигляд,що премію йому нав’язали,а тепер клянеться віддати на ЗСУ, тільки буде це пафосно і від його імені
    А кошти,які виділено на його премію, можна було б було акумулювати і не подачку від мера,а допомогу від громади Черкас надати.

  2. А Тренкін триндів,що у нього 17 тис. Зарплата

  3. Потрясти всех в Украине таких как “труханов, бондаренко и ко” и с МВФ Украина уже б ращиталась

  4. Це майже 120 тисяч на місяць. Заробітна плата як у солдата який на нулі рік пробув.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *