“Президентський садок” на Митниці ніяк не почнуть будувати. Є три претенденти

Черкаська ОДА все не може визначити, хто ж будуватиме на Митниці “Президентський садок”. Дату аукціону уже двічі переносили, а після його проведення замовник продовжив терміни розгляду пропозиції, що виявилася найбільш дешевою. При цьому варто нагадати, що обласна влада обіцяє завершити роботи уже цього року.

Варто відзначити, що аукціон по цьому тендеру переносили уже двічі.

Згідно з інформацією порталу Dozorro, процедуру закупівлі оголосили ще 3 березня, аукціон по ній мав відбутися 23 березня. Проте його дату спочатку перенесли на 30 березня, а потім на 9 квітня.

Врешті на торги подали документи три учасники. Значно дешевшу пропозицію за всіх подало ТОВ “Фірма Росава” – 68,68 мільйона гривень. Станом на сьогодні пропозиція підприємства досі не акцептована, а замовник продовжив термін розгляду пропозиції.

ТОВ “Фірма Росава” зареєстроване у Корсунь-Шевченківському районі і належить Василю Кірічеку. Із 2016 року фірма виграла тендерів на 156 мільйонів гривень. Зокрема, на замовлення Черкаської ОДА займалася будівництвом сільських амбулаторій у Корсунь-Шевченківському та Уманському районах.

ТОВ “ЖК – Гарант” зареєстроване у Вінниці. Підприємство зайшло на тендери в Черкаській області торік і отримало 4 угоди на капремонт медичних та освітніх об’єктів. Загалом за останні 5 років з фірмою уклали угод на 248 мільйонів.

Черкасиміськбуд” зареєстроване в Черкасах із 2003 року. Його директором значиться Євген Козир. Саме ж товариство фактично належить родині відомого місцевого будівельника Анатолія Бурського. Свого часу ЗМІ охрестили його “улюбленим будівельником Тулуба“, оскільки за часи його губернаторства ця фірма отримала підрядів від області на 115 мільйонів гривень. Зокрема, товариство відоме тим, що в липні 2013 року взялося будувати на замовленням обласної влади перинатальний центр, який в підсумку став довгобудом.

***

Нагадаємо, будівництво цього садочка обговорювалось ще із березня 2019 року. На момент проектування його вартість оцінювалася у 40 млн грн, проте з часом вона зросла до 94 мільйонів. 

У 2020-му з подачі президента Володимира Зеленського садочок був включений у програму “Велике будівництво”. Його мали почати будувати ще у 2020-му році, проте не змогли це зробити. Глава області Олександр Скічко пояснив це “бюрократичними процедурами“.

Уже у 2021-му Черкаська міська рада зібралася на позачергову сесію і виділила на будівництво 20,9 мільйона гривень. Відповідно, ще більше 70 мільйонів на роботи буде спрямовано з державного бюджету.

Орієнтовна площа ділянки, на якій передбачена поява ДНЗ, складає близько 1 га. Будівлю планують на три поверхи, яка вміщатиме 300 осіб. Садочок обладнають двома ліфтами. Планом проєкту передбачений басейн, музична зала та зал для супротивних занять.

Олександр Скічко обіцяє, що будівництво буде завершене до кінця цього року.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.