Приїзд Зеленського на Черкащину: про що говорили під час Конгресу місцевих і регіональних влад

Зеленський у конгресі на Черкащині

Президент Володимир Зеленський зустрівся з підприємцями Черкащини. Він акцентував на захищеності роботи бізнесу в умовах війни та анонсував справедливий механізм бронювання працівників підприємств. 

Обласне засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при президентові України відбулося 5 лютого на Черкащині, повідомили в Офісі президента.

Захід був присвячений питанням економічного розвитку Черкаської області.

– Для нас важливі всі бізнеси: кожен фермер, кожна людина, навіть та, що дає 10, 20, 30 робочих місць. Кожна компанія, юридична особа, фізична особа сьогодні дуже важливі, – сказав Зеленський.  

Він акцентував, що з метою координації зусиль між бізнесом і державою започатковано Всеукраїнську економічну платформу “Зроблено в Україні” та створено Раду з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану.

Крім того, як заявив президент, в умовах війни необхідно максимально убезпечити роботу бізнесу в Україні загалом і на Черкащині зокрема.

– Питання номер один – протиповітряна оборона. Ми будемо її нарощувати вітчизняними системами, передусім засобами радіоелектронної боротьби, і потужними системами західного зразка, – зазначив Володимир Зеленський.

Учасники конгресу

Глава держави також розповів, що незабаром планують розробити новий справедливий механізм бронювання працівників підприємств, які підлягають військовому призову.

– Ми всі підтримуємо наших воїнів, але без людей, які працюють, не буде заробітних плат. Зберігати економіку дуже потрібно. Але при цьому ми повинні не забувати: ми не можемо залишити хлопців на передовій без ротації. Це також дуже важливо. Сьогодні це пріоритет. Тому ми дотримуємося цієї формули: ти воюєш або працюєш на державу, – додав Володимир Зеленський.

Також, за його словами, важливо знайти формат підтримки бізнесу, який працює відкрито та сплачує податки.

– Я попросив наших економістів і правоохоронців розробити особливий підхід до бізнесу, який повністю працює “в білу”. Чесного українського бізнесу, щоб до таких людей на час війни не було питань від податківців і правоохоронців, – зазначив глава держави.

За словами президента, такий захист від держави має стосуватися не лише керівників і власників компаній, а і їхніх працівників.

Принагідно аграрії звернулися з проханням збільшити ліміти щодо оборотних коштів для сільського господарства, зокрема, з тваринництвом.

Як писав “18000“, у понеділок, 5 лютого, президент України відвідав три регіони: Дніпро, Кропивницький і Черкаси.

Разом із Зеленський у конгресі місцевих та регіональних влад взяли участь керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, його заступники Олексій Кулеба та Роман Машовець, перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки України Юлія Свириденко, міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський, інші представники центральних органів виконавчої влади, народні депутати, представники обласної військової адміністрації.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *