Рейтинг статків черкаських депутатів. 10 найдорожчих автомобілів

До 30 квітня державні мужі мали подати електронні декларації про свої статки. Для більшості депутатів Черкаської міської ради – це новий досвід, адже після місцевих виборів минулої осені рада оновилася більше ніж на 80%.

“18000” проаналізував усі 42 декларації від міських обранців за чотирма критеріями: грошові активи, рухоме й нерухоме майно, а також незвичні речі, які були задекларовані.

Сьогодні ми публікуємо другу частину, яка присвячена цінному рухомому майну чинних депутатів.

Ми наголошуємо, що все, описане у цьому матеріалі, стосується виключно майна, що наявне у деклараціях чиновників. Цілком можливо, що народні обранці черкаського розливу могли “забути” про нерухомість чи транспортні засоби у своїх документах або ж записати їх на членів своєї сім’ї. Такі речі ми не брали у розрахунок, оскільки вони є темою для окремо взятого матеріалу. 

Першу частину, де ми описали фінансові статки міської ради і виокремили 20 мільйонерів, можна переглянути ТУТ.

Також нагадаємо, що наприкінці минулої каденції (2019 рік) ми робили підбірку із шести найдорожчих автомобілів у депутатів міської ради. Ознайомитися із списком і порівняти його з чинною каденцією можна ТУТ.

Лідер з тих пір лишився незмінним. Це Роман Діскант і автомобіль його дружини LAND ROVER RANGE ROVER (2016 рік випуску). Його вартість – 3,2 мільйони гривень.

На другу сходинку нашого хіт-параду вривається новообрана депутатка Олена Агапова. Вона вказує новенький TOYOTA LAND CRUISER 200, що належить її чоловіку – підприємцю Сергію Агапову. Його ціна – 2,3 мільйона гривень.

Замикає трійку призерів один з минулорічних лідерів – «батьківщинівець» Валерій Міняйло та його LEXUS ES 250 (2016) за 1,18 мільйона гривень.

Далі йде Віктор Євпак. У березні минулого року він набув у власність електрокар Тesla Model X (2016) за мільйон гривень.

Наступну сходинку ділять між собою автівки Євпака та Дісканта. У «батьківщинівця» LEXUS (2017), у представника «Голосу» – NISSAN X-TRAIL (2018). Їхня вартість по 950 тисяч гривень.

Сергій Кудактін, який повернувся у стіни міської ради, торік набув у власність Toyota Sequoia (2018) за 938 тисяч гривень.

Нині секретар міської ради Юрій Тренкін, який у нашому минулому рейтингу був у трійці лідерів, втратив відразу п’ять позицій. Його AUDI A6 (2014), нагадаємо, оцінена у 911 тисяч гривень. Зазначимо, що в декларації Тренкіна наявна також розкішна BMW X7, якою він користується. Вартість такого автомобіля перевищує 3 мільйони гривень. Це авто цілком могло би позмагатися за лідерство у нашому рейтингу, проте депутат вказує, що воно перебуває у власності третьої особи, а він ним лише користується.

Далі у списку ще одне авто чоловіка Олени Агапової. Це TOYOTA LAND CRUISER 200 (2010), яка оцінена у 820 тисяч гривень.

Замикає десятку «залізний кінь» представника ОПЗЖ Олега Кашка – КІА Sportage 2.0 (2018), що оцінений у майже 780 тисяч гривень.

Реклама

По темі

  коментарі

  2 Коментарі

  1. Вітаємо! Дуже за них раді!

  2. От читаєш і смішно з цього декларування! Більшість депутатів бідні і голі, купа елітних авто на яких депутати їздять задекларовані незрозуміло на кого.

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.