Ремонт доріг в Черкаській області: на які автошляхи спрямують півмільярда? (ПЕРЕЛІК)

Цього року на території області планують відремонтувати 202 дороги, на які спрямують півмільярда гривень з державного бюджету.

20 березня Бюджетний комітет Верховної Ради погодив перелік доріг, де буде здійснено поточний-середній та капітальний ремонт коштом дорожнього фонду.

Цей документ був підготовлений та поданий на погодження Черкаською обласною державною адміністрацією. Найбільше суперечок викликало фінансування ремонту вулиці Соборної в Смілі. Через це питання погодження неодноразово затягувалося. У результаті досягнутого компромісу цьогоріч на об’єкт має бути витрачено 15 млн гривень перехідного залишку та залишку від так званого “митного” експерименту.

У цілому передбачено фінансування 202 об’єктів у всіх районах області. Виходячи з розрахунків, фінансування розподілилось за територіальним принципом, а не в залежності від стану дорожнього полотна.

Не під запис посадовці Обласної держадміністрації зазначають, що велику роль відіграла саме “політична” складова. Попри об’єм фінансування про реалізацію масштабних проектів мова не йде. Фінансування буде розподілено незначними частинами по всій області. Аналогічна картина спостерігалась і минулого року.

Тепер має бути підготовлена вся необхідна технічна документація та оголошені процедури закупівель Службою місцевих доріг в Черкаській області.

Із повним переліком всіх 202 доріг, що мають бути відремонтовані, можна ознайомитися нижче:

Крім того, 20-го лютого головою обласною державної адміністрації був підписаний перелік об’єктів, де має бути здійснений поточний-дрібний та аварійний ремонти. Їх повний список – нижче: 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.