росія змінила ціль ударів: тепер не енергооб’єкти, а інфраструктура, – ГУР

Ракета

Ціллю російських ракетних ударів нині є не енергетичні об’єкти, як минулої зими, а насамперед об’єкти оборонно-промислового комплексу.

Про це розповів розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, пише РБК-Україна.

– На сьогодні основні зусилля російської федерації зосереджені на знищенні наших інфраструктурних об’єктів. Це насамперед об’єкти нашого оборонно-промислового комплексу, штаби, системи управління та окремі підрозділи, які розміщуються на лінії фронту, – сказав Скібіцький.

За його словами, ті цілі, які ставить перед собою країна-агресор, вона не досягає.

– Та зброя, яка використовується росією, зокрема “Кинджали”, є дуже неточними. І, на жаль, від них страждає здебільшого саме цивільне населення, – зазначив представник ГУР.

Водночас він наголосив, що те, що росіяни не завдають ударів по енергооб’єктах, зовсім не означає, що вони не слідкують за станом нашої енергетики.

– Воєнна розвідка чітко знає, що вони провели аналіз для завдання ударів по наших енергетичних об’єктах у 2022-2023 році. Росіяни визначили найбільш критичні об’єкти, які можуть бути уражені саме ракетним озброєнням, а також безпілотними літальними апаратами, – розповів Скібіцький.

Представник розвідки додав, що ворог продовжує регулярно здійснювати космічну зйомку наших енергетичних об’єктів для того, щоб за можливості і якщо це буде їм необхідно, завдавати ударів. Тому загроза українській енергетичній системі зберігається.

Також читайте: Які комунальні тарифи діятимуть у Черкасах у 2024 році?

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *