Черкащина стала останньою серед інших областей, де запрацював додаток “Повітряна тривога”.
Про це розповів автор і керівник проєкту Степан Танасійчук.
За його словами, одразу додаток запрацював у Хмельницькій, Вінницькій, Волинській областях, згодом долучилися інші. Черкащину ж довелось вмовляти.
– Черкаська область опиралась, тиждень трималась. Ми шукали виходи через прокуратуру, через всі можливі канали, намагались її дотиснути. А там був впертий дядько, який був в самому кінці, біля кнопки. Він каже: “Дайте мені лист від Держспецзв’язку або Мінцифри, що це їхнє забезпечення”. А вони на баланс нічого не беруть, по-перше, немає коли, це треба різні аудити. Я ж намагався апелювати до здорового глузду, – розповів Степан Танасійчук.
Автор додатку пояснив, що інформацію щодо повітряної небезпеки отримують від оперативних чергових в кожній області.
– Ми інтегрувалися на ці пульти, дали їм доступ до нашої системи. І вони вмикають повітряну тривогу. Наразі це три типи, найближчим часом додамо хімічну і ядерну, – зазначив Стапан Танасійчук.
Нагадаємо, за п’ять місяців війни на Черкащині пошкоджено понад сотню об’єктів.
Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”
Так, повітряну тривогу потрібно давати для збереження здоров’я та життя. Знавці цієї справи, дайте відповідь на такі питання: Чому у нас практично немає укриттів(бомбоубежищ) будинкові підвали не розраховані на такі мириприємства. Друге, хто повинен виносити лежачих людей із квартири під час тривоги і чому цього ніде не робиться, в жодні області. У м Черкаси даже відсутній безкоштовний транспорт для перевезення лежачих хворих на госпетилізяцію та додому
пі сля госпетилізації. Чому?. Це місцева влада так чітко турбується здати тебе до психологічної лікарні?
А ви що не знали що Черкаська обл була і є дослідною в нас усе саме дороще сахар,м’ясо,молоко,овочі