Розширення території та дитячі майданчики: у травні в черкаському зоопарку стартує реконструкція (ФОТО)

Вже в травні цього року розпочнеться  реконструкція черкаського зоопарку. У планах – розширення території та відновлення старої частини. 

Про це повідомив мер Черкас Анатолій Бондарненко.

У зоопарку відбудуться роботи з реконструкції старої частини і побудови нової за сучасним планом, розробленим харківською школою архітектури спільно з американськими, канадськими, німецькими та нідерландськими фахівцями.

В основу плану реконструкції автори заклали концепцію, яка дозволить утримувати тварин у природних умовах і дасть можливість відвідувачам спостерігати, як ці тварини живуть у дикій природі. Насамперед, буде розширено саму територію зоопарку і поділено її на географічні зони: степ, лісостеп, болото, вода, пагорб.

ЧИТАЙТЕ: “За приклад брали Відень”, – архітектор про реконструкцію черкаського зоопарку

Реконструкцію старої частини, до якої належить “Земля ведмедів та вовків” та “Олені і зубри”, планують закінчити до 2024 року. Побудова нової – розрахована на 25 років, оскільки матиме складну інженерну систему і багато унікальних експозицій.

Крім цього, майстер планом передбачено облаштування двох дитячих майданчиків за принципом “Я – пташка” і “Я – павук”, розробленими викладачем університету в Буффало.

Який вигляд матиме черкаський зоопарк, дивіться ТУТ.

Фото Анатолія Бондаренка

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини