Ще двох росіян позбавили права на землю на Черкащині

Земля

Уже понад 20 гектарів земель повернули Черкащині з власності іноземців. Минулого тижня в судах задовольнили ще два позови.  

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Ще у двох громадян росії конфіскували землі, що в Звенигородському районі. Їхня площа – 5 га, вартість – 280 тис. грн. Іноземці не виконали законодавчо встановлений обов’язок відчужити земельні ділянки на користь громадян України.

Також, як зазначають у прокуратурі, забезпечено виконання раніше постановлених судових рішень. Так припинено право власності громадян росії на дві земельні ділянки площею 4,6 га, вартістю понад 100 тис. грн. Вони – на території Черкаського та Уманського районів.

На цей час до місцевих судів скеровано ще 46 позовів про конфіскацію в громадян іноземних держав понад 55 земельних ділянок загальною площею майже 100 га, вартість яких перевищує 4,4 млн грн. Із них судами вже розглянуто та задоволено 29 позовів про конфіскацію земель.

Нагадаємо, в Черкасах нетверезий водій намагався втекти від патрульних. 

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *