Зоомагазин Леопольд

Ще один “забракований” кандидат – за крок від крісла в ОДА

Віктор Карпенко претендує на посаду заступника голови Черкаської облдержадміністрації.

Декларація кандидата розміщена на сайті НАЗК.

Раніше про ймовірне призначення Карпенка в інтерв’ю “18000” розповідав сам новопризначений очільник області Ігор Шевченко.

За словами Шевченка, це “фаховий юрист”, якого він давно знає.

Проте згодом на прес-конференції Ігор Шевченко заявив, що жодного із кандидатів на посаду заступника не погодила кадрова комісія Києва.

Карпенко декларує три квартири в Черкасах, житловий будинок у Смілі, а також дві земельні ділянки в селі Кліщенці Чорнобаївського району. Обидва земельні ділянки оформлені на дружину Карпенка – Ірину. Окрім того, кілька вказаних об’єктів нерухомості мають ще кількох співввласників, крім самого Карпенка.

Згідно з декларацією, пересувається потенційний заступник Шевченка на AUDI А6 2008 року випуску, а його дружина – на FORD FIESTA 2007 року випуску.

Дружина Карпенка є власником ПП “Іртранс”, що, згідно з ЄДР, займається торгівлею автомобілями та легковими автотранспортними засобами.

За минулий рік кандидат на посаду заробив 263 600 грн. А його дружина отримала дохід на загальну суму ‭28 010 грн‬.

У готівці Карпенко зберігає 26 000 доларів і 13 500 євро. Натомість його дружина має в банку 15 000 грн і 1000 доларів.

Як раніше повідомляв “18000”, вночі з’явилася декларація ще одного кандидата на посаду – Бориса Лєбєдцова. Як і в ситуації з Карпенком, за словами Шевченка, раніше його кандидатуру Київ “завернув”.

В обласній адміністрації поки що не коментують імовірність призначення обох кандидатів, які подали декларації не посади.

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *