Скандальний черкаський елеватор із криміналом вводять в експлуатацію

Елеватор, який з’явився на місці колишнього складу в районі річкового порту, будуть вводити в експлуатацію.

Таку інформацію оприлюднили в порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. 

Згідно з даними реєстру забудовник подав відповідну заяву, яка нині перебуває на розгляді. Дата подання документа невідома. Водночас статус документа зазначено як “діючий”.

Раніше у Черкаський обласній прокуратурі повідомили про те, що за фактом зведення об’єкту порушено кримінальну справу, а під час проведення позапланової перевірки за адресою його розташування виявлено низку порушень.

Як писали “18000” раніше, забудовник з фірми, зареєстрованої у Одеській області, “Агрофірма “Сила землі” спочатку зареєстрував право власності на нерухомі об’єкти – силоси для зерна, яких по факту у річковому порту ніколи не існувало, а потім розпочало їх “реконструкцію”. Про відповідні дії компанії повідомлялося ще у 2019 році, втім тоді відповідна активність була проігнорована місцевою владою.

Нині заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко у коментарі “18000” повідомив про те, що місцева влада вживає всі заходи для недопущення експлуатації об’єкту, зокрема, направлено низку листів та звернень до різних правоохоронних органів. На думку чиновника, об’єкт є незаконним та несе техногенну загрозу. 

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *