Скандальний підрядник отримав ще одну підозру. Тепер за ремонт лікарні у Мошнах

Місцева прокуратура підозрює директора підприємства-підрядника у заволодінні 819 тисяч гривень під час ремонту Черкаської районної лікарні в Мошнах.

Правоохоронці повідомляють, що директору фірми та його пособнику оголошено про підозру.

Директор приватного підприємства, за попередньою змовою з фізичною особою – підприємцем, вніс завідомо неправдиві відомості до офіційних документів з виконання робіт капітального ремонту мережі теплопостачання районної лікарні та заволодів коштами місцевого бюджету в розмірі 819 тис. грн“, – зазначається в прес-релізі прокуратури.

Йдеться про підприємство «Виробничо-будівельна фірма «Черкаси».

11 грудня минулого року Черкаська районна лікарня уклала прямий договір з «ВБФ Черкаси» на капремонт зовнішніх мереж теплопостачання вартістю 1,34 мільйони гривень. Роботи мають бути завершеними до кінця 2019 року. Уже 17 грудня підрядник надав акт виконаних робіт, по якому отримав 819 тисяч гривень.

26 грудня працівники УЗЕ відвідали лікарню в Мошнах та встановили невиконання робіт. Правоохоронці запідозрили змову між підрядником, технаглядом та керівництвом лікарні та привласнення ними бюджетних коштів. Того ж дня було відкрито кримінальне провадження.

ПП “Виробничо-будівельна фірма “Черкаси” зареєстровано в 2016 році в квартирі свого єдиного власника, нині 32-річного Олександра Кіфіна. Директором фірми зараз є Олександр Кравцов.

Зазначимо, що раніше до суду було спрямовано обвинувальний акт, щодо цього ж таки підрядника через його ремонт протитуберкульозного диспансера в Геронимівці. Правоохоронці підозрюють підприємця в заволодінні 962 тисяч гривень на цьому об’єкті.

Детально “Виробничо-будівельна фірма “Черкаси” можна почитати ТУТ.

коментарі
1 Коментар
  1. Он не скандальный он принципиальный.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *